Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Evet uçak biletinizdeki uçuş kodunu talep ediyoruz uçakta iken telefonunuz kapalı olduğu için gelişmiş sistemimizden uçuşunuzu kontrol ederiz uçuş kodunuzun faydası olası rötarda hava trafiğinin yoğun olduğu anda gecikmeniz durumda temsilcimiz sizi kapıda karşılayana kadar bekleyecektir kiraladığınız aracı Gümbet-Bitez-Ortakent-Yahşi-Akyarlar-karaincir-Turgutreis-Yalıkavak-Gümüşlük Gündoğan-Türkbükü-Torba-Yalıçiftlik-Güvercinlik-Adabükü-Güllük-İasos-bodrum Merkez-Akyaka-Datça-Dalaman Fethiye-Çeşme-Marmaris-Didim-egebölgesi Havalimanınlarında teslim edebilirsiniz.

Ekonomik grup araçlar için 21 yaş  Orta grup araçlar için 23 yaşüst grup araçlar için 25 yaş  ve üzerinde olma zorunluluğu vardır....

Kiralık araçların tamamı rent a car kaskoludur. Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliligini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır.

Sizden talep edilen tüm bilgiler Bodrum My Turizm Ticaret Limited Şirketi tarafından sadece kiralama işleminiz için kullanılmak üzere talep edilmektedir. Kiralama amacı dışında herhangi bir kişisel veri kullanılmaz.

Yukarı Çık